Środki ochrony i naprawcze

Właściwe dbanie o kuchnię jest niezbędne, abyśmy cieszyli się nią przez długie lata. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie środki do ochrony materiałów, które zostały użyte w naszej kuchni. Może również niezbędnym okazać się użycie produktów naprawczych.

 

Na rynku dostępne są m.in.:

Środki wypełniające - profesjonalne środki do wypełniania i retuszu wszelkiego rodzaju ubytków, zarysowań, pęknięć i wgnieceń, powstałych na elementach gotowych jak i w trakcie procesu produkcji.

Środki retuszujące - profesjonalne środki do zabarwiania brzegów, rys, naroży itp., do odtwarzanie naturalnego rysunku słojów. Niezbędne do retuszu uszkodzeń.

Lakiery i inne środki w aerozolu - specjalistyczne środki do gruntowania, lakierowania i odnawiania powierzchni naprawianej. Niezbędne do wyrównywania różnic w połysku i zabezpieczania miejsc retuszowanych.

Przyrządy i środki pomocnicze - profesjonalne przyrządy, środki i materiały pomocnicze niezbędne w każdym procesie naprawczym.

Środki do czyszczenia i pielęgnacji - najnowszej generacji środki do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania powierzchni z drewna, tworzyw sztucznych i metalu.

Produkty do renowacji - profesjonalne produkty do renowacji mebli antycznych. Wykorzystywane zarówno przy renowacji wykonywanej tradycyjnymi metodami jak również metodą natryskową.

Produkty do naprawy kamienia - produkty do naprawy uszkodzeń na powierzchniach z kamienia naturalnego i sztucznego. Reperacje wykonywane z zastosowaniem najnowszej technologii naprawy kamienia w systemie A.R.T. StoneLux.

Zestawy do czyszczenia, pielęgnacji, zabezpieczania - profesjonalne zestawy do czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni w meblarstwie, stolarce otworowej, tapicerce skórzanej i tekstylnej.

 

 

(www.ottimo.pl)

 

 

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!