Dizajn piekranika

Wszystkie piekarniki wyróżniają się pięknym, przemyślanym wzornictwem. Mają czystą, lekką i ponadczasową formę i są komfortowo funkcjonalne. Oszczędne fronty z przewagą szkła i niewielkimi fragmentami ze stali szlachetnej sprawiają, że pasują do architektury każdej kuchni. Z wysokiej jakości stali nierdzewnej wykonane zostały zresztą nie tylko elementy zewnętrzne – stal sięga także w głąb, łącząc optycznie panel obsługi i ramę obudowy z krawędziami całkowicie przeszklonych drzwi. Piekarniki charakteryzują się też wyjątkowo spójnymi i dopracowanymi panelami kontrolnymi. Wspomagane przez czytelne wyświetlacze oraz system lightControl, podświetlający aktywne funkcje, gwarantują intuicyjnie łatwe i bezpieczne sterowanie.

Duże, zawsze bezpiecznie chłodne szklane drzwi sprzyjają łatwej obserwacji potraw w oświetlonym wnętrzu i w zależności od modelu – oferują różne sposoby otwierania. Przeważają piekarniki otwierane uchylnie od góry, ale są też modele z wózkiem Cargo, czyli systemem szufladowego wysuwania drzwi wraz z prowadnicami oraz modele z drzwiami otwieranymi na bok, podobnie jak w kuchenkach mikrofalowych.
Do wyboru użytkownika pozostawiamy również rozmaite sposoby na wysuwanie z wnętrza prowadnic z blachami, w tym najbardziej zaawansowany system fullextension z funkcją telescopeStop. Kiedy pieczesz na kilku poziomach naraz w piekarniku z uchylnymi drzwiami, z pewnością docenisz wygodę tego systemu. Pozwala on na jednoczesne, lekkie i stabilne wysunięcie z wnętrza wszystkich blach, podtrzymywanych przez prowadnice teleskopowe. To wielka wygoda – nie musisz sięgać po każdą blachę w głąb piekarnika.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!