Bezpieczeństwo i certyfikacja elementów oświetleniowych

Jakość oświetlenia i bezpieczeństwo.

Wybieraj jakość i bezpieczeństwo, te dwa elementy to nieodzowne cechy dobrego oświetlenia. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż w obecnych czasach na rynku dostępnych jest tak dużo różnych produktów, iż wydaje się, że trudno ocenić, który jest naprawdę dobry. Nie dajmy zwieść się przekonaniom, iż dzisiejsze normy i standardy to tylko przepisy i nie odzwierciedlają one realnych atutów produktu. Producenci oświetlenia wysokiej jakości
gwarantują wysokie standardy potwierdzone certyfikatami, a kontrola jakości takich oświetleń odbywa się na każdym etapie produkcji we wszystkich produktach. Każdy produkt wysokiej jakości jest testowany - 100% gwarancji jakości, wykonania i działania.

Wysokie standardy produktów potwierdzają certyfikaty. Certyfikaty takie jak TUV, LGA i VDE gwarantują, iż oświetlenie jest bezpieczne i spełnia najwyższe europejskie standardy. Wybierając produkty oznaczone tymi symbolami możemy być pewni, ze oświetlenie posiada ponadstandardową jakość, żywotność, parametry użytkowania i jest bezpieczne. Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż tylko dobre produkty posiadają tego typu certyfikaty. Pamiętajmy o tym, że powszechne używane oznaczenie CE nie jest certyfikatem lecz deklaracją, o to znacząca różnica. Dokonujmy wyborów świadomie, bo oświetlenie tak, jak całą kuchnię będziemy używać przez wiele kolejnych lat.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!