Estetyka i wzornictwo – integracja oświetlenia z meblem

Kryteria doboru oświetlenia poza funkcjami praktycznymi powinny również pasować pod względem designerskim do aranżacji wnętrza i kuchni. O stylu danej kuchni czy wnętrza decyduje harmonijne wszystkich elementów wykończeniowych, jak również oświetlenia. Właśnie dlatego oprawa oświetleniowa powinna komponować się z klimatem wnętrza tworząc spójną i dograną całość. Obecnie jest dostępnych tak wiele wariantów różnych oświetleni meblowych iż bez trudu możemy wybrać tę najbardziej dopasowaną. Zarówno kształt oprawy (okrągła, kwadratowa lub podłużna) jak i sposób montażu (oprawy nakładane lub wpuszczane w płytę) zadecydują o wartości wizualnej całego projektu.
Spójrzmy na naszą kuchnię przez pryzmat najdrobniejszych szczegółów, bo to również one świadczą o poziomie zaawansowania i indywidualności projektu. Należy bezwzględnie docenić fakt iż są produkty które łączą w sobie wszystkie cechy: jakość, funkcjonalność i design.

Estetyczne oświetlenieto produkty zaprojektowane zgodnie z potrzebami klienta, w połączeniu z najnowszą technologią, docenione przez klientów na całym świecie i międzynarodowe organizacje za innowacyjność i design.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!