Le Mans

Kuchnia jest dla nas najważniejszym pomieszczeniem, dlatego wykorzystajmy każdy jej kąt.

Szafki narożne są najtrudniejszymi do zagospodarowania częściami mebli kuchennych. Nowe rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń. Liczy się ergonomia użytkowania, funkcjonalność i łatwy dostęp do każdej części szafki. Każdy z nas może z łatwością przypomnieć sobie chwile, gdy w poszukiwaniu garnka, pokrywki czy miski, które ukryły się na samym końcu szafki, konieczne było wyciągnięcie wielu innych przyrządów na zewnątrz.

Mechanizmy do szafek narożnych zadomowiły się w kuchniach na stałe. Są idealne aby ukryć garnki, patelnie oraz roboty kuchenne. Dawniej zwracającym uwagę rozwiązaniem były karuzele, dziś technika proponuje coraz to nowsze rozwiązania.

Le Mans jest rozwiązaniem do szafki narożnej, które łączy w sobie wysoki stopień wykorzystania przestrzeni z prostym, ale bardzo innowacyjnym sposobem wysuwania półek na zewnątrz.  Nic dziwnego, ponieważ każdą z półek możemy całkowicie wysunąć  z szafki. Teraz możesz widzieć całą zawartość szafki i łatwo dotrzeć do każdego elementu, którego potrzebujesz.

Kształt półek został tak zoptymalizowany, by połączyć łatwość ruchu z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni magazynowej. Przy zastosowaniu tego systemu optymalnie można wykorzystać przestrzeń szafki narożnikowej. Na każdej z półek można umieścić ciężar do 25 kg. Dodatkowym atutem półek systemu Le Mans jest transparentna powłoka antypoślizgowa, zapobiegająca przesuwaniu się przedmiotów. Do pełnego wysunięcia półki wystarczy kąt otwarcia drzwi 85 stopni.

Le Mans II to wynik trwających nieustannie prac nad rozwojem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodano możliwość zmiany wysokości zawieszenia półek w trakcie użytkowania. Jeśli zajdzie potrzeba uniesienia lub obniżenia półki, można to zrobić, bez użycia narzędzi. System SoftStopp podnosi jeszcze bardziej komfort użytkowania.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!