Magic Corner

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, bardzo często zmagamy sie z problemem niezagospodarowanych lub trudnodostępnych przestrzeni, szczególnie w szafkach narożnych. Rozwiązaniem pozwalającym na stuprocentowe wykorzystanie „ślepego” narożnika są mechanizmy Magic Corner Standard i Comfort. Dzięki nim maksymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń. Wysuwane półki można wygodnie obsługiwać poza szafką. Dodatkowo przednie kosze można łatwo zdjąć i przestawić. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania dużych naczyń, garnków i drobnego sprzętu.

 

 

Na czym polega różnica?

W Magic Corner Standard wysuwanie przednich koszy na zewnątrz odbywa się za pomocą jednego płynnego ruchu. W tym systemie front przymocowany jest do ramy i wyjeżdża wraz z przednimi koszami w trakcie otwierania szafki. W tym samym czasie tylne kosze przesuwają się w bok, co ułatwia korzystanie z tylnej, trudno dostępnej części szafki narożnikowej.

Natomiast w systemie Magic Corner Comfort po otwarciu drzwiczek chwytamy za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągamy przednie kosze, odchylając je w bok do kąta prostego. Automatycznie tylne kosze przesuwają się na miejsce przednich. Dodatkowo istnieje możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach z cichym domykaniem.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!