Wszystko w zasięgu ręki

Codzienna rutyna nie musi być nużąca
Codzienne przygotowywanie posiłków to wyzwanie logistyczne. Dobrze zaplanowane położenie wszystkich elementów niezbędnych do codziennego stosowania w kuchni może nam w tym znacznie pomóc. Bardzo przydatne w wykorzystaniu przestrzeni roboczej mogą okazać się relingi w kuchni. Mogą posłużyć jako praktyczne wieszaki albo półki, na których umieścimy sporo drobiazgów, których nie powinniśmy przechowywać w szufladach.

WFM KUCHNIE

Praktyczne wykorzystanie przestrzeni
Stosując relingi w przestrzeni pomiędzy szafkami uzyskujemy dostęp do przydatnych narzędzi i drobiazgów, które gdy są potrzebne powinny być zawsze w zasięgu ręki. Reling może służyć do powieszenia narzędzi kuchennych, ale również przypraw, czy wielu innych drobiazgów niezbędnych przy przygotowywaniu posiłków.

Indywidualny charakter
Dużym plusem jest możliwość praktycznie dowolnego komponowania relingów, wieszania na nich pojemników i wyrażenia przez to własnego stylu. Dzięki nim nasza kuchnia może być jeszcze bardziej dopasowana do naszych potrzeb i stylu pracy w kuchni.

WFM_KUCHNIE_reling

Funkcjonalność
Przestrzeń do przygotowywania posiłków musi być funkcjonalna, gdyż tylko w takim wypadku nie będziemy narażać swojego organizmu na niepotrzebne ruchy i drogę w czasie przygotowywania posiłków. Gdy uzmysłowimy sobie jak wiele czasu spędzamy w kuchni – stanie się oczywiste, że wszelkie rozwiązania, które zapewniają lepsze i efektywniejsze wykorzystanie tej przestrzeni są korzystne dla użytkownika kuchni.

Ergonomia
Kuchnia to miejsce, w którym dobrze zaplanowana przestrzeń ma wyjątkowe znaczenie. Brak zbędnych ruchów i nadkładania drogi może uczynić z procesu przygotowywania posiłków przyjemny element naszego życia. Przecież w kuchni spędzamy znaczną część swojego życia. Dlatego tak ważne jest właściwe zaplanowanie położenia poszczególnych elementów w kuchni. Kluczowe dla komfortowej pracy w kuchni jest właściwe rozmieszczenie wszystkich drobnych przedmiotów i akcesoriów. To główne zastosowanie dla relingów. Relingi powinny być również zamontowane na odpowiedniej wysokości, aby wkładanie lub wyjmowanie nie wymagało od nas wielkiego wysiłku i odbywało się dosłownie „w zasięgu ręki”!

WFM_KUCHNIE_relingi_w_kuchni 
Zmiany są twórcze
Relingi pomagają lepiej wykorzystać przestrzeń i jednocześnie wyrażają naszą indywidualność. Możemy zmieniać położenie wiszących na nich elementów – za każdym razem na nowo komponując przestrzeń w kuchni. To taki bonus, cały czas możemy dzięki nim modyfikować wygląd naszej kuchni bez zbędnych nakładów.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!