Partnerzy

WFM KUCHNIE

To nowatorskie i niepowtarzalne wzornictwo, najszerszy asortyment oraz indywidualne podejście do oczekiwań klienta. Posiadanie markowej kuchni to prestiż i gwarancja jakości.

moelke kuchnie

moelke kuchnie to marka skierowana do osób, które cenią sobie wygodę oraz zwracają uwagę na najnowsze trendy i modę, do tych, którzy poszukują trwałych rozwiązań na długi czas.

Blum

Firma Blum to renomowany, austriacki producent najwyższej jakości systemów okuć meblowych takich jak systemy szuflad, zawiasów oraz podnośników do szafek górnych, jak również systemów do otwierania mebli bez uchwytów.

Bosch

Bosch to firma o ponad studwudziestoletniej historii, a jednocześnie jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie.

Peka

PEKA Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości profesjonalnych rozwiązań do mebli, zaprojektowanych zgodnie z najlepszymi standardami ergonomii, funkcjonalności i estetyki.

TCO

TCO est wyłącznym dystrybutorem akcesoriów do mebli. Firma oferuje rozwiązania wiodących światowych producentów, łączące nowoczesne technologie i perfekcję wykonania z najnowszym wzornictwem. W drodze do wymagającego klienta od ponad 20 lat najważniejsze są JAKOŚĆ, ESTETYKA, FUNKCJA.

Siemens

Siemens to marka, która inspiruje i zachwyca. Od ponad 160 lat nie tylko jednoznacznie kojarzy się ze znakomitymi osiągnięciami technologicznymi, ale także z takimi cechami jak innowacyjność, perfekcja i ponadczasowy design.

Egger

Firma EGGER to producent materiałów drewnopochodnych, w którego ofercie można znaleźć kompleksową ofertę współgrających ze sobą produktów: płyt meblowych, laminatów, obrzeży i blatów.

CAD Projekt K&A

CAD Projekt K&A od blisko 25 lat tworzy autorskie oprogramowanie przeznaczone do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz domowych i komercyjnych.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!