Design w zabudowie

Zabudowa w kuchni

 

Z biegiem lat i rozwojem technologii nasze wymagania, co do wyglądu pomieszczeń, w których żyjemy ulegają zmianie. Chcemy funkcjonalności i luksusu, a jednocześnie kompaktowości. Te cechy łączy w sobie design w zabudowie. Jaki design proponuje Siemens dla ludzi nowoczesnych, wymagających i zabieganych?

Konsekwencja i harmonia

To, co cechuje urządzenia do zabudowy Siemens, to połączenie ich funkcjonalności, innowacyjności i ekskluzywności. Zabudowa może być luksusowa, o czym doskonale świadczą produkty – uchwyty wykonane ze stali szlachetnej, chromowane aplikacje oraz doskonale dobrane efekty świetlne to tylko niektóre z cech świadczących o wyrafinowanym designie. Idealna kompozycja urządzeń w eleganckich kolorach stali, czerni i bieli sprawia, że są one ponadczasowe i klasyczne.

Urządzenia kompaktowe

Linia compact45 to urządzenia dla ludzi nowoczesnych, aktywnych, żyjących w pośpiechu, ale ceniących sobie dobrą kuchnię. Piekarniki o wysokości 45cm wychodzą naprzeciw wszelkim wymaganiom, pozwalając na przygotowanie pysznych i zdrowych posiłków. Jeden z modeli piekarników tej linii posiada zarówno funkcję pieczenia jak w klasycznym piekarniku, a także gotowania na parze. Temperatura w piekarniku z funkcją pary daje pewność, że nic się nie przypali dzięki nowatorskiemu systemowi cookControl oferującej 70 automatycznych programów, a teleskopowe prowadnice zapewnią bezpieczne wysunięcie wkładów z pieczonymi potrawami. Co więcej, jednakowa wysokość panelu sterowania wynosząca 96 mm, sprawia, że wiele modeli pełnowymiarowych piekarników będzie idealnie dopasowane do urządzeń kompaktowych.

Funkcja zintegrowania piekarników z kuchenką mikrofalową to nie tylko komfort użytkowania, ale i oszczędzanie energii. Wydajne pieczenie wspomagane mikrofalą pomaga zaoszczędzić nawet 80% czasu i 50% energii. Kuchenki mikrofalowe do zabudowy ze sterowaniem lightControl to urządzenia wielofunkcyjne posiadające programy automatyczne, które idealnie dopasują czas i moc grzania do produktu, a funkcja utrzymania ciepła w szufladzie grzewczej zapewni, że nawet mocno spóźnieni goście lub domownicy zjedzą ciepły posiłek.

Dużo funkcji, mało pokręteł

W urządzeniach do zabudowy zamontowany jest udoskonalony i kolorowy wyświetlacz tekstowy TFT zapewniający lepszy komfort czytelności i precyzyjną kontrolę w ocenie sytuacji. Intuicyjne panele sterowania z eleganckim niebieskim oświetleniem i czarno- białą grafiką udzielają potrzebnych informacji i doskonale obrazują aktywność urządzenia.

System zabudowy coolModul

Urządzenia chłodzące z tej serii pozwalają na zestawienie ich ze sobą w kreatywny sposób, a luksusowe innowacje i niepowtarzalny design sprawi, że kuchnia stanie się miejscem magicznym. Chłodziarki coolEficiency posiadają olbrzymie szuflady o wysokości 27cm, zapewniające miejsce dużym i wysokim produktom, a chłodziarki do win dostosują swoją temperaturę do charakteru wina.

Design w zabudowie na wyciągnięcie ręki

Produkty marki Siemens łączą w sobie styl i komfort. Cechują się maksymalną efektywnością przy minimalnym zużyciu energii i pięknym, funkcjonalnym designie. Spełniają wszystkie wymagania klientów i tworzą idealną kompozycję.

Produkty marki WFM KUCHNIE odpowiadające opisanym rozwiązaniom:

- szafki wysokie,

- szafki pod piekarnik i mikrofalę.

 

Jeżeli interesuje Cię zakup kuchni skontaktuj się z projektantem kuchni.

Wyślij zapytanie do projektanta kuchni.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!