EuroCucina 2018 - obserwacje z targów

Orzech powraca do kuchni
W czasie obserwacji wystawców na targach w Mediolanie dał się zauważyć powrót orzecha do kuchni. Po kilku latach przerwy ten dekor odważnie zawitał ponownie do kuchni. Orzech pojawiał się na tyle często, że koniecznie trzeba zwrócić na niego uwagę. To dekor ponadczasowy, kojarzący się z naturą i trwałością.

FunkcjonalnaKuchnia_orzech

Orzech_w_Kuchni
 

 

Metal i skóra
W Mediolanie dało się zauważyć dość odważne zastosowanie frontów z metalu i skóry. To zestawienia, które stają się modne. Są szczególnie poszukiwane przez osoby, które poszukują niebanalnych rozwiązań dla swoich kuchni. Specyfika tych dekorów powoduje, że sam front o tak specyficznym wykończeniu sam staje się elementem dekoracyjnym – przyciągającym uwagę odbiorców.
Skorzany_front
 

 

Regały
Od kilku lat stale są obecne w Mediolanie regały ze szkłem lub w połączeniu metal-szkło. To rozwiązanie, które pozwala wyeksponować zawartość regałów jako elementy dekoracyjne.
Regały_szklo
 

 

System bezuchwytowy
Praktycznie dominowały systemy bezuchwytowe. Tradycyjne uchwyty pojawiały się rzadziej. Najczęściej w kolorze złota lub miedzi. Często także o fantazyjnych wykończeniach.

System_bezuchwytowy


System_bezuchwytowy_2
 

 

Lustra w kuchni
Pojawiły się u niektórych wystawców także fronty kuchni o charakterze luster albo z frontami o optyce szkła. Te charakterystyczne fronty będą alternatywą dla fanów połysku, którzy dostaną taką propozycję.

Lustra_w_kuchniMarmur
Powszechne zastosowanie zarówno naturalnego jak i atrakcyjnych wizualnie, stylizowanych na naturalne materiałów do blatów i całych wysp kuchennych. Marmur stosowany zarówno do kuchni nowoczesnych jak
i klasycznych dodaje im naturalnego i ekskluzywnego charakteru.

Marmur_w_kuchni

Mrmur_w_kuchni

 

Produkty odpowiadające opisanym trendom projektowym:

- orzech,

- metalowe fronty,

- skórzane fronty,

- fronty o optyce szkła,

- marmur w kuchni.

Jeżeli planujesz zakup kuchni skontaktuj się z projektantem kuchni.

Kliknij >>

Skontaktuj_sie 

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!