Casual BLACK

Po bardzo długim okresie białego meblowania domów, czarny stał się nowym białym, a casual stał się nowym luksusem. Ten styl jest klasyczny, wygodny i spokojny.  Co może być bardziej klasycznego niż czarny? Czarny jest śmiały, pewny siebie, elegancki i tajemniczy. Ale ponad wszystko, czarny jest piękny.

Wielu ludzi realizuje się poprzez karierę i sukces zawodowy, co oznacza, że ma mniej czasu i sił na urządzanie swoich domów. Dlatego przywiązują uwagę do stylu klasycznego i tajemniczego, co bez zbędnego wysiłku daje efekt dobrego samopoczucia i niezobowiązującej przytulności.

Nowy czarny nie jest ani zimny, ani groźny. Matowa powierzchnia lakierów nadaje czerni bardziej przyjemnego charakteru. Wysoki połysk jest raczej w odwrocie i zarezerwowany dla kamienia, w tym marmuru oraz polerowanego betonu.

Bogate, brązowe i ciemnoszare dekory drewniane jak dąb, orzech i amerykański orzech biały tworzą doskonałą atmosferę wyciszenia się. Bez obaw przed ciemnymi ścianami: poprzez ciemne kolory powstaje ciepła, przytulna atmosfera, a ciepłe metaliczne akcesoria czynią wnętrze przyjaznym do życia. Skóra, drewno i wysokiej jakości tekstylia budują zapraszającą atmosferę.

Poprzez umeblowanie, koncentrujące się na wysokiej jakości, powstaje wyluzowany wygląd.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!