Cultural SPIRIT

W obecnej dobie globalizacji zanikają typowe granice pomiędzy kulturami. Nowe technologie nie tylko nas jednoczą, ale wymiana kulturowa promuje życzenie jednego wspólnego stylu życia, który jest bardziej ugruntowany i namacalny.

Nieważne jak fascynująca może być cyfryzacja, tęsknimy za powrotem prawdziwych kontaktów międzyludzkich i autentycznością. W obliczu rosnącej wirtualizacji życia codziennego, rodzina i społeczność ponownie stają się ogniskiem zainteresowania. Zwracanie uwagi na materiały dobrej jakości oznacza powrót do świata, który można sensorycznie doświadczyć. Meble będą teraz świadomie wybierane i indywidualnie inscenizowane. Ten styl wykorzystuje pomysły na umeblowanie z całego świata. Powstają wnętrza, które coraz trudniej zdefiniować pod względem miejsca i czasu. Ponadto we wnętrzach panuje wrażenie lekkiego nieładu.  

Drewno z pięknym, naturalnym usłojeniem ma swoją historię do opowiedzenia.  Detale przyciągają uwagę i wyrażają eklektyczny talent. Ciepłe odcienie drewna budują zapraszającą atmosferę. Tkaniny są istotnym elementem tego stylu, tworząc przytulną atmosferę. Umeblowanie robi wrażenie stylizowanego, a dokładnie wybrane elementy opowiadają historię różnych kultur.

Dekoracje w tym stylu koncentrują się na kulturalnych artefaktach z różnych źródeł, tworząc odczucie indywidualizmu i osobowości.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!