Rozwój i autentyczność

Ostatnie lata przyniosły ogromne tempo zmian technologicznych. Innowacje cyfrowe, takie jak smartfony i tablety, umożliwiły zbudowanie trwałego  połączenia ze światem wirtualnym.

Dla wielu osób priorytetem staje się uzyskanie równowagi pomiędzy życiem online i offline. Pojawia się nowa tendencja  zmierzająca do ponownego zjednoczenia człowieka z rzeczywistością, łączenia tradycji z nowoczesnością i powrotu do natury i autentyczności.

Wiodący producenci mebli wdrażają do swoich kolekcji dekory i struktury, które odpowiadają zapotrzebowaniu na produkty o naturalnych i autentycznych cechach wizualnych i dotykowych. Dzięki pracy ostatnich lat producentów laminatów mamy możliwość zademonstrowania nowej generacji produktów, cechujących się wysoką jakością i różnorodnością. Te nowe dekory laminatów mają nie tylko wygląd i strukturę zbliżoną do forniru lub litego drewna, ale są także wyjątkowo trwałe w użytkowaniu i odporne na działanie światła. Oznacza to, że ich powierzchnia nie zniekształci się nawet po wieloletnim użytkowaniu. Jeżeli będzie konieczna wymiana jednego z elementów, reprodukcja zapewni idealne dopasowanie kolorystyczne do pozostałych elementów.

Nowa generacja struktur synchronicznych o atrakcyjnych właściwościach wizualnych i dotykowych może stanowić klucz do zaistnienia na nowych rynkach i segmentach rynkowych, ponieważ dostępne materiały charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i właściwościami dotykowymi, a także niższą  ceną i większą trwałością niż produkty z forniru.

Poniżej przykłady takich dekorów z kolekcji WFM KUCHNIE 2015:

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!