Zanim kupisz kuchnię

Zakup kuchni może być prosty

Jak wybrać kuchnię? Proces wyboru mebli i wyposażenia kuchni jest bardzo złożony. Przecież trzeba odpowiedzieć sobie na tyle pytań. Ile osób będzie przebywać w kuchni? Czy będę często przygotowywać posiłki? Czy robię duże zapasy? Czy w kuchni będzie miejsce do spożywania posiłków? Takie pytania warto postawić sobie na początku procesu zakupowego.

Projektowanie kuchni dla seniorów

W dzisiejszych czasach seniorzy co raz rzadziej kojarzą się z osobami bez wigoru i brakiem chęci do zmian. Osoby w dojrzałym wieku chcą odmiany, świeżości i nowości. Podążając z duchem czasu projekty kuchni, możemy określić jako zachowawcze, zdecydowane, ale z nutą świeżości. Dojrzały wiek wcale nie musi oznaczać powrotu do stylu i mebli kuchennych "z tamtych lat".

Projektowanie kuchni dla singla

Projektowanie kuchni nie może być traktowane masowo. Każdy człowiek jest inny, więc każda kuchnia będzie inna. Są jednak ogólne zasady, które możemy przypisać pewnym grupom osób. Inne cechy możemy odnaleźć w kuchniach rodzinnych, a inne u par czy u osób mieszkających w pojedynkę.

Projektowanie kuchni dla rodziny

W domu rodzinnym najważniejsza jest ergonomia. Przygotowanie stu sztuk pierogów wymaga dużego, porządnego blatu dla wszystkich pracujących - również tych małych pomocników. Drugim ważnym aspektem jest komunikacja

Jak zamówić kuchnię?

Zastanawiacie się Państwo, w jaki sposób zamówić kuchnię? Wydaje się to trudnym procesem? Zapraszamy do obejrzenia filmu, który rozwieje Państwa wątpliwości.

Argumenty za nową kuchnią

Wykonaj test. W przypadku więcej niż trzech odpowiedzi „NIE” test wskazuje na to, że kuchnia może nie odpowiadać aktualnym standardom i konieczna jest jej zmiana.

Jak zaprojektować kuchnię?

Pierwszą i najważniejszą kwestią przy projektowaniu kuchni jest ocena naszych potrzeb. Dla przykładu: czy gotujemy dla siebie czy też dla rodziny i znajomych?

Narzędzia do planowania kuchni

Profesjonalne programy do projektowania i wizualizacji kuchni w trójwymiarze pozwalają na zaprezentowanie Klientowi fotorealistycznego projektu wymarzonej kuchni.

Montaż kuchni i jego znaczenie

Aby użytkownik kuchni mógł cieszyć się nią przez długie lata, należy zwrócić uwagę nie tylko na sprawdzonego, doświadczonego producenta, jakość wykonania, obsługę i wszelkie aspekty projektu, ale również na ekipę montażową, która jest ostatnim ogniwem wędrówki naszej wymarzonej kuchni do naszego wnętrza.

Techniki sprzedaży kuchni

To, jak nas widzi klient, zależy od nas!

Klienci odbierają nasze nastawienie i nasze emocje. Można klienta zniechęcić, można też go “pociągnąć za sobą”.

Zapisz się do naszego
Newslettera i badź
zawsze na bieżąco!